Antalya AKEV Üniversitesi, 2017

Program Hakkında

Programımızın amacı restorasyon konusunda eğitim almış, Mimari Restorasyon ve Konservasyon alanında gerekli kavram ve terminolojiyle donanımlı, mesleki bilgi ve beceriye sahip ve alanında gerekli etik ilkeleri özümsemiş, bu sektörde ihtiyaç duyulan, kamu sektöründe ve özel sektörde görev alabilecek nitelikte ara teknik elemanlar yetiştirmek, yetişmiş ara eleman(Restorasyon Teknikeri) ihtiyacını karşılamak.

Güncel duyuru bulunmamaktadır.

19.11.2017

Antalya Expo Center' da düzenlenen Yapex Fuarı

Mimari Restorasyon Bölümü öğrencilerimiz bu yıl 15-18 Kasım tarihlerinde Antalya Expo Center' da düzenlenen Yapex - Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı'na katıldılar.

13.11.2017

Sanatın Tarihsel Serüvenine Yolculuk

Üniversitemiz Sanat ve Tasarım Fakültesi öğrencileri Antalya Müzesini gezdiler. Üniversitenin Radyo, Televizyon Sinema ve Mimari Restorasyon Bölümlerinin katıldığı müze gezisinde öğrencilerimiz, yasa dışı yollarla yurt dışına çıkarılan ancak yakın zamanda ülkemize getirilerek Antalya Müzesinde sergilenen Herakles Lahidine ve yine aynı şekilde müzeye kazandırılan Yorgun Herakles Heykeline büyük ilgi gösterdiler.

Bu hafta için etkinlik girilmemiştir

Kadriye Mah. Celal Bayar Cad. No:5-6 Serik/ANTALYA

444 1 264

info@akev.edu.tr

akev.edu.tr


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN


Img

Yükleniyor